שאלוהים יעזור לעם ישראל

שאלות נפוצות

כיצד אוכל לעקוב אחר ההזמנה שלי?

לאחר הזמנת מוצר תקבלו (תוך 2-3 ימים) אישור משלוח. כדי לעקוב אחר ההזמנה שלך, עבור לדף "עקוב אחר ההזמנה שלי" והזן את מספר ההזמנה וכתובת האימייל שלך. העדכון עשוי להימשך זמן מה. הערה: לפעמים אתה עלול להיתקל בבעיית תצוגה. אם אינך יכול לעקוב ישירות אחר ההזמנה שלך, נסה להשתמש רק במספר ההזמנה (מבלי להזין את כתובת הדוא"ל שלך) אם עדיין אינך יכול לעקוב אחר ההזמנה שלך, שלח דוא"ל לjoloviashop@gmail.com או צור איתנו קשר כאן.


כמה זמן לוקח עד שההזמנה שלי מגיעה?

בהתאם למיקום שלך, משלוח עם Premium Tracking נמשך בדרך כלל 5-7 ימים (לא כולל ימי עיבוד).

קורה שחבילות אובדות, אבל זה נדיר מאוד. אם עבר יותר מחודש ועדיין לא קיבלת את הזמנתך, אנא צור איתנו קשר שוב בכתובת joloviashop@gmail.com. נשמח לשלוח שוב את הזמנתך ולספק לך קוד הנחה כדי לפצות אותך.עשיתי טעות בשמי או בכתובת, מה עלי לעשות?

אם הזנת בטעות כתובת או שם שגויים, העלולים להשפיע על המשלוח, אנא פנה אלינו בהקדם בכתובת joloviashop@gmail.com באותו היום וציינו בנושא ההודעה שטעית.

אם יש לך שאלות נוספות, אנא צור איתנו קשר בכתובת joloviashop@gmail.com. אנו נשיב תוך 24 שעות.קיבלתי הזמנה ואני רוצה להחליף אותה או לקבל החזר, איך אני עושה זאת? ניתן ליצור איתנו קשר במייל לכתובת הבאה: joloviashop@gmail.com. אנא קרא גם את מדיניות ההחזרה שלנו, אותה תוכל למצוא כאן: מדיניות משלוח.מידע COVID-19: עקב המצב הנוכחי עם COVID-19, משלוח החבילה שלך עשוי להתעכב. שירותי המשלוחים פועלים עם פחות צוות וטיסות מסחריות רבות בוטלו. החבילה נשלחת מסין, מה שמשפיע מאוד על זמן האספקה. אבל אל דאגה, ההזמנה שלך תישלח! תודה על ההבנה.Jolovia™

joloviashop@gmail.com

pl. של האוניברסיטה 16/16, 1348 Ottignies-Louvain-la-Neuve.

בלגיה

100% תשלומים מאובטחים
משלוח פרימיום 5 עד 7 ימים לישראל
שירות לקוחות 24/7